Наші новини

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Вітаємо студента 4 курсу групи НВДЕ 2017-1 Перепелюцю Андрія з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Енергетика»

25-26 березня 2021 р. на базі Державного вищого навчального закладу «Приазовський державний технічний університет» м. Маріуполь відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Енергетика».

Perepel

За результатами другого туру Дипломом І ступеня нагороджено Перепелицю Андрія Сергійовича, студента 4 курсу ННІЕІТІ, групи НВДЕ2017-1 за наукову роботу «Моделювання промислової сонячної фотоелектричної станції з перетворювальною системою на основі високовольтного багаторівневого каскадного перетворювача з функцією МРРТ» (керівник – д.т.н., доц. Тугай Д.В.).

 

Щиро вітаємо Андрія з  перемогою і бажаємо йому нових творчих успіхів!

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Вітаємо студента 3 курсу групи НВДЕ 2017-1 Перепелюцю Андрія з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Енергетика»

25-26 березня 2020 р. на базі Державного вищого навчального закладу «Приазовський державний технічний університет» м. Маріуполь відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Енергетика».

image00111

 

За результатами підведених підсумків конкурсу-рецензування студентських наукових робіт Дипломом ІІ ступеня нагороджено Перепелицю Андрія Сергійовича, студента 3 курсу факультету ЕОМ, групи НВДЕ2017-1 за наукову роботу «Енергоефективна перетворювальна система розподіленої сонячної фотоелетричної станції з функцією силової фільтрації» (керівник – д.т.н., доц. Тугай Д.В.).

 

Щиро вітаємо Андрія з  перемогою і бажаємо йому нових творчих успіхів!

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Лекція голови правління УВЕА

23 квітня 2019 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова для студентів, аспірантів та викладачів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» відбулася лекція голови правління Української вітроенергетичної  асоціації Конеченкова Андрія Євгеновича на тему «Вітроенергетика. Особливості проектування і перспективи розвитку у світі та Україні».

IMG 0710 1P90423 133025 1

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Вітаємо студента 2 курсу Берчука Івана з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Енергетика»

28-29 березня 2019 року на базі ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» м. Маріуполь проведено підсумковий науково-технічну конференцію Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Енергетика».

berchuk 03

У підсумку проведеної конференції студент 3 курсу кафедри систем електропостачання і електроспоживання міст Берчук Іван Вадимович виборов диплом І ступеня у секції «Перетворення відновлюваних видів енергії» із науковою роботою «Моделювання енергоефективних режимів роботи Smart Grid систем електропостачання з сонячними фотоелектричними станціями» під керівництвом д.т.н., зав. кафедри альтернативної електроенергетики і електротехніки Тугая Д.В.

 

Щиро вітаємо Івана з черговою перемогою і бажаємо йому нових творчих успіхів!

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

На кафедрі альтернативної електроенергетики та електротехніки з’явився новий учбовий лабораторний стенд – вітрогенерато «Лелека»

 v 1

Освоєння нових перспективних напрямів генерації електричної енергії базується на використанні нетрадиційних і відновлюваних джерел. Для України такими джерелами є, перш за все, сонце і вітер. Принципи перетворення енергії природних джерел в електричну енергію найбільш доцільно вивчати з використанням діючих установок, які наочно демонструють дію фізичних законів. Тому в рамках розвитку матеріально-технічної бази на кафедрі альтернативної електроенергетики та електротехніки з’явився новий учбовий лабораторний стенд – вітрогенератор «Лелека».

Вітрогенератор «Лелека» представляє собою діючу вітроустановку номінальною потужністю 300 Вт з відкритими для демонстрації основними конструктивними елементами – лопаті, хвіст з вузлом захисту від бурі, генератор на постійних магнітах, вузол струмознімання, випрямляч і таке інше. Роботу вітроустановки можна демонструвати навіть в лабораторних умовах за допомогою підключення малопотужного навантаження або акумулятора з контролером заряду. Конструкція вітроустановки передбачає її розбирання для окремого вивчення будови елементів.

v 2v 3

Кафедра альтернативної електроенергетики та електротехніки висловлює велику подяку Валерію Яловенко (valeriyvalki) за розробку і виготовлення лабораторної вітроустановки!

Відео

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Вітаємо студента 2 курсу Берчука Івана з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Енергетика»

28-29 березня 2018 року на базі ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» м. Маріуполь проведено підсумковий науково-технічну конференцію Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Енергетика».

berchuk 01

У підсумку проведеної конференції студент 2 курсу кафедри систем електропостачання і електроспоживання міст Берчук Іван Вадимович виборов диплом І ступеня у секції «Перетворення відновлюваних видів енергії» із науковою роботою «Перетворювальна система розподіленої альтернативної електростанції на базі компенсованого керованого випрямляча» під керівництвом д.т.н., зав. кафедри альтернативної електроенергетики і електротехніки Тугая Д.В.

в1в2

Щиро вітаємо Івана і бажаємо йому нових творчих успіхів!

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

13 лютого відбувся профорієнтаційний захід «Альтернативна енергетика – крок у майбутнє» в місті Охтирка.

Співробітниками кафедри «Альтернативної електроенергетики та електротехніки» у складі : Тугай Д.В. , Єгоров О.Б. , Котелевець С.В. було відвідано Охтирську гімназію, школи № 1, 2, 4, 5, 8 та №11.

image001image003

image005image007

В рамках заходу, майбутні абітурієнти дізналися про нову освітню програму «Нетрадиційні та відновлювальні джерела енергії» та перспективи впровадження альтернативної енергетики на території України.

image009image013

image015

Випускники шкіл ознайомились з основними напрямами діяльності ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, дізналися про підготовчі курси до ЗНО, школи розвитку для школярів за різними напрямами, студентські конкурси та олімпіади, новітні лабораторії та можливості подальшого працевлаштування.

 


На сайті 127 гостей та користувачі відсутні