Наукові напрями

Наукова діяльність кафедри
Співробітниками кафедри опубліковано більше 500 наукових праць, понад 150 винаходів.
За період існування кафедри електротехніки були сформовані і діють дві наукові школи, які проводять дослідження за напрямами:
• Розробка силових електронних апаратів і створення на їх оснСосковові низьковольтних (до 1000 В) автоматизованих комплектних пристроїв для електропостачання відповідальних споживачів (теорія, розробка, впровадження у виробництво). Науковий керівник напряму – професор, доктор технічних наук А.Г. Сосков.

За результатами даних досліджень опубліковано 250 наукових праць, понад 100 винаходів, захищені дві докторські й чотири кандидатські дисертації.

 

 


• Нелінійне математичне моделювання електромагнітних процесів в асинхронних двигунах у сталих і перехідних режимах.

Финкельштейн

Науковий керівник напряму – професор, доктор технічних наук В.Б. Фінкельштейн.

 

За результатами даних досліджень опубліковано 90 робіт, понад 40  винаходів. Захищені одна докторська і п’ять кандидатських дисертацій.
    Держбюджетна наукова робота кафедри виконується за темою: «Створення нових і удосконалення існуючих електричних машин і апаратів та методик їх розрахунку і проектування». Науковий керівник – професор, доктор технічних наук А.Г. Сосков.

 

 

      Співробітники кафедри альтернативної електроенергетики та електротехніки регулярно беруть участь у міжнародних конференціях і симпозіумах, де обговорюються основні результати наукових досліджень у галузі  електромеханіки, світлотехніки, електротехніки та електронної технології.
   

      Викладачі кафедри приділяють значної уваги підготовці студентів до участі у всеукраїнській олімпіаді з теоретичних основ електротехніки, де є значущі досягнення, а також на кафедрі традиційно організується щорічна студентська конференція, присвячена еволюції та розвитку електротехніки і електроніки та сучасним тенденціям у світі електротехнічних та електронних технологій.


На сайті 22 гостя та 0 користувачів